PRAVIDLA ZÁVODU

tým je 1 lovící, kteý se po registraci již nemění, druhý člen týmu se nesmí aktivně podílet na lovu. Závodník loví na  2 pruty na položenou s jedním návazcem a háčkem bez protihrotu.

KRMENÍ JE NEOMEZENO

Krmí se ze břehu za pomocí rakety, kobry, lopatky, PVA materiálu. Zavážecí lodičky a jemu podobné vychytávky nejsou povoleny

NESMÍ SE POUŽÍVAT LUŠTĚNINY, NEVAŘENÁ KUKUŘICE A ŽIVÉ SLOŽKY

CHYTÁ SE NA BOILIES NEBO PELETU, KUKUŘICI

závodník musí mít - vaničkovou podložku na ryby, 4 x eko vezírek, eko vak, desinfekci pro případ poranění ryby a podběrák (rameno min 80cm) a váhu

 

Bodovanou rybou je kapr, amur. Do závodu se počítá součet váhy ulovených ryb nad 6 kg, při rovnosti výsledku vyhrává těžší ryba, pokud by i zde nastala shoda rozhodne druhá, popřípadě třetí ryba (nebo silnější závodník) :-)

 

ZA NÁVŠTĚVU ODPOVÍDÁ TÝM - NÁVŠTĚVA MUSÍ NECHAT AUTO NA VYHRAZENÉM PARKOVIŠTI

 

Přihlášením do závodu tým souhlasí s rybářským řádem v.n. Bohušice, pravidly soutěže a bere na zřetel, že se účastní těchto závodů na své nebezpečí.

CO NENÍ POVOLENO, JE ZAKÁZÁNO

 

PROTEST LZE PODÁVAT BĚHEM ZÁVODU A 30MIN PO SKONČENÍ ZÁVODU. POPLATEK 1.000,-Kč BUDE SLOŽEN NA MÍSTĚ. DO KOMISE BUDOU VYLOSOVÁNI DVA ZÁVODNÍCI, KTEŘÍ BUDOU PŘÍPADNĚ S ŘEDITELEM ZÁVODU O PROTESTU ROZHODOVAT.

V PŘÍPADĚ NEUZNÁNÍ PROTESTU SE POPLATEK NEVRACÍ.