PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

K 21.3. 2021 tučně označené týmy zálohu uhradili a jsou zapsání do závodu
 
NECHYT TEAM 1          M.SKALICKÝ, M.PLOCKOVÁ
NECHYT TEAM 2          M.SKALICKÝ, J. SKALICKÝ
                                     JAN PIŠKOT PINSKER
PÁRA Z NAVIJÁKU      JAN POKORNÝ
KK KUFR                      KULAS, FRÝDA
ST CARP TEAM            JIŘÍ STEJSKAL, ŠTĚP. STEJSKAL
                                     VÁCLAV KETTNER, ŠTĚP. KETTNER
                                     RADEK JARÝ, JAN LOJÍN
                                     FRANTIŠEK SYROVÝ
CARP VROUTEK          JIŘÍ MAZÁNEK, JOSEF HORÁČEK
                                     JIŘÍ PLOCEK, RADKA PEDÁLOVÁ
CT KOVANICE             JAROSLAV KRÁL st., JAROSLAV KRÁL ml.
                                     DAVID HRADECKÝ, ZUZANA HRADECKÁ
                                    JAKUB KOCÁB, PETR NOVÁK
NASOSKA J+J            JAROSLAVA NASSOVÁ, JAN JELÍNEK
CT KALADÝ                 LUKÁŠ HARTMAN, MILAN GYÖRÖDI
CT ČIMICE                  JIŘÍ KESL, MARTIN ŠÁDEK
                                    JANA PRAŽANOVÁ, MAREK PRAŽAN
SONIK SPORT ´S CZ/SK   TOMÁŠ BRÁBLÍK, MICHAL ČELOUD ml.
CT ČMELÁČCI             IRENA BRÁBLIKOVÁ, MICHAL ČELOUD st.
                                   PETR MRÁZEK, MAREK CIHELKA
                                   VLADIMÍR KUBOVÝ, DOMINIK KUBOVÝ
CT POHODÁŘI          ANTONÍN DĚČEK
CT POHODÁŘI 1       Vl. SUCHÁNEK st, Vl. SUCHÁNEK ml.
                                  MILAN DĚČEK
                                  ONDŘEJ ZDRAŽIL, JOSEF KŘESŤAN
CT ČIPERKY             MARTINA ČIPEROVÁ, DAVID ČIPERA
                                  RICHARD ŠAFAŘÍK
CT REJDIŠTĚ            RENÉ KULAS, MICHAL HORÁK
CT POHODA              MIROSLAV JANOUŠEK, JOSEF PELC
                                  JIŘÍ ŠABATA, ALEXANDR GOLENKO
CARP KING               RADEK HAVRÁNEK, PETR KAMEŠ
TÝM VÍTĚZŮ             MILAN KOPIC, STANISLAV SVOBODA
CT KOVADLINA        LUDĚK ADÁMEK, ŠTEFAN TROŠKOVIČ
RT TEAM                   RADEK KAŠPAR, TOMÁŠ KLÍMA
KDYNĚPLAV             JIŘÍ TOMAJER, PAVEL PUČELÍK
CT JEŽDÍCI               LIBOR NEKULA
CT JIZERÁCI            MARTIN JEŽEK, MÍLA STEZKA
                                 JAR. PODLAHA, ADAM PODLAHA
BORGY FISHING    JAN MUK
                                TOMÁŠ BRODSKÝ
CT RYBINA             ONDŘEJ NOVÝ, ELIŠKA ŠOLCOVÁ
KRMIVA KONÁROVICE    JOSEF NIKODÝM, ONDŘEJ BRYNYCH
                                 FILIP CHALUPNÍČEK
MAGIC WOLF         JARMILA A JOSEF VINCENCOVI
                                PAVEL JEŘÁBEK, PETR NOVÁK
                                DANIEL PLESKOT
                                DAVID KUBEŠ, JINDŘICH VÁGNER
CT EVOLUTION FISHING    ONDŘEJ SCHNEIDER
CT SMILE FOR CARP            DALIBOR BUČEK, ROMAN MAŇÁK
CT 2M                     ROBERT MYSLIVEČEK