PRAVIDLA ZÁVODU

PODZIMNÍ CS CUP DEŠNÁ ,,50,,

tým jsou 2-3 lovící , kteří se po registraci již nemění, třetí člen týmu se může aktivně podílet na lovu. Tým loví na 2 x 2 pruty na položenou s jedním návazcem a háčkem bez protihrotu.

 

KRMENÍ JE NEOMEZENO

 

Krmí se ze břehu za pomocí rakety, kobry, lopatky, PVA materiálu. Zavážecí lodičky a jemu podobné vychytávky nejsou povoleny

PRO KRMENÍ I NÁSTRAHU SE NESMÍ  POUŽÍVAT LUŠTĚNINY, NEVAŘENÁ KUKUŘICE A ŽIVÉ SLOŽKY

CHYTÁ SE NA BOILIES NEBO PELETU

tým musí mít - vaničkovou podložku na ryby ,3 x eko vezírek, eko vak, desinfekci pro případ poranění ryby a podběrák (rameno min 80cm) a váhu

Bodovanou rybou je kapr, amur od 8 kg. Do závodu se počítá 5ks nejtěžších ryb, při rovnosti výsledku vyhrává těžší ryba , pokud by i zde nastala shoda rozhodne druhá, popřípadě třetí ryba (nebo silnější tým) :-)

ZA NÁVŠTĚVU ODPOVÍDÁ TÝM - NÁVŠTĚVA MUSÍ NECHAT AUTO NA VYHRAZENÉM PARKOVIŠTI

Přihlášením do závodu tým souhlasí s rybářským řádem v.n. Dešná, pravidly soutěže a bere na zřetel, že se účastní těchto závodů na své nebezpečí.

PROTEST LZE PODÁVAT BĚHEM ZÁVODU A 30 MIN PO SKONČENÍ ZÁVODU. POPLATEK 1.000,-Kč BUDE SLOŽEN NA MÍSTĚ. DO KOMISE BUDOU VYLOSOVÁNI DVA KAPITÁNI, KTEŘÍ BUDOU PŘÍPADNĚ S ŘEDITELEM ZÁVODU O PROTESTU ROZHODOVAT.

V PŘÍPADĚ NEUZNÁNÍ PROTESTU SE POPLATEK NEVRACÍ.

POŘADATEL SI VYHRAZUJE ZMĚNU PRAVIDEL PŘED ZÁVODEM

CO NENÍ POVOLENO JE ZAKÁZÁNO